Fietszuil bij INHolland Alkmaar!

🚲 Een duurzame stap vooruit bij Inholland Alkmaar! 🌱

In samenwerking met Stichting Global Goals Alkmaar en Gemeente Alkmaar hebben studenten van Inholland vorig jaar tijdens de Design Sprint Week meegedacht over het weesfietsen probleem in de stad.

Hun creatieve ideeën over circulariteit en duurzame mobiliteit hebben bijgedragen aan de visie mobiliteit van de gemeente, onder leiding van wethouder Peetoom.

Als dank voor hun waardevolle input heeft de gemeente Alkmaar nu een fietsreparatiestation cadeau gedaan aan Inholland Alkmaar! 🚴‍♀️

🔧 Bij dit handige station kunnen studenten:

  • Hun band oppompen
  • Een lekke band plakken
  • Het zadel in hoogte verstellen

Met dit initiatief werken we samen aan een duurzame toekomst door in te zetten op de R-ladder: Re-use, Repair & Recycling.

Zo voorkomen we dat fietsen als afval eindigen en stimuleren we bewuster gebruik.

 

Maar wat nou als het nou net niet lukt om het zelf te doen? 

Global Goals Alkmaar wil jullie daarom graag een lijst geven van fietsenmakers in Alkmaar die jullie graag een handje helpen!